آموزش تصویری نصب قالب وردپرس

آموزش تصویری نصب قالب  وردپرس/ آموزش نصب قالب در وردپرس برای نصب قالب ابتدا فایل قالب را به صورت فشرده  با فرمت زیپ در آوردید . به پنل مدیریت وردپرس خود رفته و به بخش نمایش / پوسته ها رفته و برروی تب نصب پوسته ها و سپس برروی بارگذاری کلیک کنید.

نصب و فعالسازی قالب  : عموما فایل قالبی که جهت نصب در اختیار شما قرار میگیرد، یا به صورت فشرده است و یا اینکه درون یک پکیج به صورت فولدر به شما ارائه میشود. بر اساس اینکه فایل قالب به صورت zip باشد یا به صورت فولدر آن را در اختیار داشته باشید میتوانید از روش های زیر برای نصب استفاده کنید.

نصب قالب با استفاده از اف تی پی :  در این روش شما باید فولدری که شامل فایل های قالب است را در اختیار داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از فایل فشرده برای این روش چندان مناسب نیست و ممکن است برای شما دردسر ساز شود. بنابراین فولدر قالب را آماده کرده، با استفاده از یک کلاینت FTP مثلا FileZilla به هاست خود متصل شوید. سپس به این آدرس wpcontent/themes مراجعه نمایید و فولدر قالب را در این محل آپلود کنید.

نصب قالب با استفاده از فایل منیجر هاست : در این روش بهترین کار این است که حتما از فایل فشرده استفاده نمایید. برای انجام این کار کافی است به فایل منیجر هاست خود مراجعه کرده و در محل نصب وردپرس خود به این آدرسwpcontent/themes مراجعه کنید و فایل فشرده را دراین پوشه آپلود کرده و سپس آن را extract کنید

پشتیبانی ۲۴ ساعته.
Supportt

نظر شما برای ما مهم است لطفا دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد تخفیف چهل درصدی: norooz98